Sustas bb. Bar, Tel: 069 871 542
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fiat stilo manji problemi

Go down

Fiat stilo manji problemi Empty Fiat stilo manji problemi

Komentar  Sasha1977 Sun Jan 16, 2011 12:03 pm

Posjedujem fiat stilo 2002 god. 1.6 16V, sa 75000 predjenih kilometara. Auto sam kupio prije 3 godine i tada je imao svega 28000 km. Manje vise sve je ok, na 40000 se jednostavno ugasio, i neko vrijeme nije htio nikako upaliti, tj.upali, doda sam sebi gas i ugasi se. Prijavio gresku na motoru. Ispostavilo se da se zaprljao senzor na lambda sondi, ocisnjeno za svega 10e i dalje ok. I sada se ponekad upali greska ali bez ikakvih smetnji, malo kasnije se sama ugasi Smile. Drugi problem nastao negdje nakon 60000 je greska na suvozacevom airbag-u. prijavljuje gresku. Cistio konektore ispod sjedista ali dzaba. Neki kazu da je potrebno zamijeniti komplet suvozacevo sjediste sto mi se ne radi jer su sjedista u stvarno dobrom stanju, pa me zanima postoji li neko jednostavnije i ne bas pretjerano skupo rijesenje? Napominjem da je auto sa 3 vrata. I u polednje vrijeme sa primjetio da je mjenjac nesto kruci nego u pocetku pa me zanima jel to neki alarmirajuci signal? I sta da provjerim da nedodje do neke havarije mjenjaca. Inace klizi u svaku brzinu ali je malo kruci, mozda i zbog niskih temperatura ko zna Smile?
Molim odgovor. Hvala i pozdrav.

Sasha1977

Broj komentara : 1
Join date : 2011-01-16

Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu